Thomas Taw Saç Bakım Seti

Ülkemizde de ünlü bir markanın saç gelişiminde çalışan ve hatta reklamında Meryem Uzerli ile oynayan Thomas Taw uzun süredir üzerinde çalıştığı saç uzatıcı formülü nihayet tamamladı. 32 kişilik profesyonel ekibiyle tamamladığı bu formüle birçok dünya markası milyonlarca dolar teklif ettiyse de bu formüle kendi adını vermeyi tercih etti.

Dünyanın ünlü saç uzmanı Thomas Taw yaptığı araştırmalar sonucunda şu sonuca varmıştır; Saç oluşumu ve uzaması için 3 işlem gerekmektedir.

1-Saç dökülmesinin durmasına yardımcı
2-Saçı saçın beslenmesine destek
3-Saçı uzamasına yardımcı

Bu 3 görevi yerine getirmede destek olan Thomas Taw markalı Şampuan, Saç Kremi ve Tonik den oluşan set ile sizde tanışın.


Ortalama bir kadın saç teli, günlük belli uzama standardı vardır. Bazen beslenme ve kullanılan ürünlerin yan etkilerinden uzama ortalamnın altında kalabilmektedir. Thomas Taw yaptığı çalışmalar sonucunda bu oranı hızlandıracak deneylerde bulundu. Nasıl ki insanoğlu yaşamak ve gelişmek için beslenmek zorunda, aynı şekilde saçı da beslemek gerekiyor. Bu yüzden bulduğu bu 3'lü karışım sayesinde saç uzamasına etkili destek olacaktır.


Bitkisel ürünlerden hazırlanan bu 3'lü karışım saçı kökten besleyerek saç dökülmemesine yardımcı olur ve yeni saç thomas taw oluşumuna katkı sağlayarak saçın uzamasına yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *